Χορήγηση σημάτων στάθμευσης

Νέα της Πολυτεχνικής
Τετάρτη 28, Σεπτεμβρίου 2016 12:46

Καλούμε τους καθηγητές όλων των βαθμίδων, τους διοικητικούς υπαλλήλους της Σχολής, τους συμβασιούχους ορισμένου χρόνου, τους μεταπτυχιακούς φοιτητές, καθώς και τους υποψήφιους διδάκτορες, οι οποίοι έχουν δικαίωμα πρόσβασης (με τηλεχειριστήριο) στους χώρους στάθμευσης της Πολυτεχνικής Σχολής, να προμηθευτούν από την Κοσμητεία της Σχολής (1ος όροφος Κτιρίου «Εδρών») το ειδικό σήμα.

Οι αιτήσεις είναι διαθέσιμες στα γραφεία της Κοσμητείας της Πολυτεχνικής Σχολής (1ος όροφος Κτιρίου «Εδρών») ή στην ιστοσελίδα www.eng.auth.gr και γίνονται δεκτές καθημερινά, από 11:30 έως 13:00, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

• Αγρονόμοι Τοπογράφοι Μηχανικοί:  από 3 ως 7 Οκτ.
  • Μηχανολόγοι Μηχανικοί:  από 3 ως 7 Οκτ.
  • Χημικοί Μηχανικοί:  από 3 ως 7 Οκτ.
  • Αρχιτέκτονες Μηχανικοί:  από 10 ως 14 Οκτ.
  • Μηχανικοί Χωροταξίας και Ανάπτυξης:  από 10 ως 14 Οκτ.
  • Πολιτικοί Μηχανικοί:  από 17 ως 21 Οκτ.
  • Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί & Μηχανικοί Υπολογιστών:  24, 25 & 27 Οκτ.

Τα πρωτότυπα δικαιολογητικά μαζί με ένα ευανάγνωστο φωτοαντίγραφο, που θα πρέπει να προσκομίσετε είναι:

1. Άδεια κυκλοφορίας του οχήματος.
2. Ταυτότητα (ή Δίπλωμα Οδήγησης ή Διαβατήριο)
και

• Βεβαίωση εγγραφής στο πρόγραμμα μεταπτυχιακών σπουδών, για τους μεταπτυχιακούς φοιτητές.
  • Βεβαίωση της ιδιότητας, για τους υποψήφιους διδάκτορες.
  • Αντίγραφο της σύμβασης, για τους συμβασιούχους ορισμένου χρόνου.